Виробникам

Завод готових сніданків AERO-Z спеціалізується на виготовленні пластівців та екструзійних продуктів. В нашому асортименті продукції, що виготовляється: екструзійні кульки та пластівці від 1 мм до 25 мм в діаметрі.

 

Ми виготовляємо екструзійні кульки з різних видів зернових — рис, пшениця, кукурудза, перловка, солод — а також допоміжних інгредієнтів, таких як какао, сухе молоко, цукор, лимонна кислота. Ми маємо можливість віддавати різний вигляд цим продуктам. Індивідуально для замовника ми можемо робити форму не тільки круглої, а й будь-яку іншу — «квадратики», «зірочки», «кільця», фігурки звірів. За рахунок використання натуральних барвників ми можемо надати екструзійним кулькам не лише традиційні білий та коричневий кольори, а й зелений, синій, червоний. Ми маємо технологічні можливості з обробки екструзійних і повітряних зерен різного виду оболонками. Наприклад, це водовідштовхувальні оболонки для використання екструзійних зерен в агресивному середовищі. Також водовідштовхувальне покриття, глазур, може бути несмачним або мати різні смакові особливості. Ми можемо використовувати як натуральні шоколади, так і кондитерську глазур для покриття зерен оболонкою.

 

Ми відкриті для пропозицій та розробок під конкретних виробників, споживачів повітряних та екструзійних кульок. Ми готові розробляти індивідуальні рецептури з заданими фізико-хімічними властивостями — зміна розміру, форми, структури, пористості, зовнішньої оболонки, кольору, смаку продукту. Також у нас є можливість виготовлення екструзійних кульок та повітряних зерен із органічних продуктів, використовуючи наших партнерів, які вирощують органічну сировину. Виходять на 100% органічні екструзійні кульки для тих, кому важливо вживати органічну їжу.

 

Декорування екструзійними кульками традиційного печива, морозива чи шоколадних цукерок суттєво не збільшує витрати на виготовлення продукції, тому що через свій обсяг вони займатимуть не більше 1-2% у структурі собівартості. При цьому буде значно змінено зовнішній вигляд традиційного виробу. Використання різнокольорових кульок та різних їх форм та обсягів дозволяє суттєво збільшити асортимент продукції, що виготовляється. А це означає збільшення продажів і доходів. Крім цього, використання екструзійних кульок у продукції визуально збільшує зовнішній обсяг виробів, що теж є позитивним, так як увага звертається на зовнішній вигляд.

 

Окремим видом діяльності є виробництво кормів для домашніх тварин та підгодовування для риб. Ми робимо продукуцію з різними рецептурами та різним призначенням